Kilka nowości, plus nowy kanał kontaktowy / Newness and new contact way

Z nowych modyfikacji wchodzą MX’y (Newness: RSVP MX)
mxskyblue mxmatrixW drodze jest jeszcze kilka innych wariantów kolorystycznych. (There will be more colors in future).

czterymody

Ofertę również postanowiłem poszerzyć o limitowane wersje modyfikacji. W tym wypadku są to dwie modyfikacjie Migi G3 wyprodukowane przez Syrtiego. Najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. Dostępne w zakładce Syrti Mods. (Offer has been widened by limited version of modifications. In this case there are dwo Migi G3 mods, produced by Syrti. Highest quality and care about detail. Check them out in Syrti Mods.)

Druga nowość, z której niektórzy mieli okazję już skorzystać, to widżet na stronie po prawej. Jest to okienko do komunikacji ze mną. (New upgrade on site to the right. Now you can contact me instantly. Just write in the box)

pxtybirGdy status ustawiony jest na zaraz wracam, może potrwać trochę dłużej zanim podejdę do komputera. Staraj się nie zamykać wtedy okna, ponieważ nie będę mógł odpowiedzieć na zadane pytanie.(To samo dotyczy przeładowania strony) Najlepiej kliknąć w prawym górnym rogu i wtedy okienko rozmowy wyskoczy. Oczywiście najpewniejszą odpowiedź dostaniesz za pomocą formularza w zakładce kontakt, może to potrwać nieco dłużej.

(When my status – sun is behind cloud – this means I am away from keyboard. Please wait and do not close this window or reload site, becouse it will be impossible to me to reply. You can always click in the upper right cornet to open external window with conversation.Of course you can contact me by e mail. To do that, you just fill form in contact page).

Trzecia informacja jest taka, że www.blog.pensfactory.pl zmienia profil. Będzie tutaj nie tylko o produktach i nowościach ale również newsy, wywiady, collaby, czyli to czym żyje pen spinningowy świat.

(Third information is that, Pens Factory blog is changing direction. Now there will be more about pen spinning world. Events, interviews, collabs, everything that is important)