Kilka nowości, plus nowy kanał kontaktowy / Newness and new contact way

Z nowych modyfikacji wchodzą MX’y (Newness: RSVP MX)
mxskyblue mxmatrixW drodze jest jeszcze kilka innych wariantów kolorystycznych. (There will be more colors in future).

czterymody

Ofertę również postanowiłem poszerzyć o limitowane wersje modyfikacji. W tym wypadku są to dwie modyfikacjie Migi G3 wyprodukowane przez Syrtiego. Najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. Dostępne w zakładce Syrti Mods. (Offer has been widened by limited version of modifications. In this case there are dwo Migi G3 mods, produced by Syrti. Highest quality and care about detail. Check them out in Syrti Mods.)

Druga nowość, z której niektórzy mieli okazję już skorzystać, to widżet na stronie po prawej. Jest to okienko do komunikacji ze mną. (New upgrade on site to the right. Now you can contact me instantly. Just write in the box)

pxtybirGdy status ustawiony jest na zaraz wracam, może potrwać trochę dłużej zanim podejdę do komputera. Staraj się nie zamykać wtedy okna, ponieważ nie będę mógł odpowiedzieć na zadane pytanie.(To samo dotyczy przeładowania strony) Najlepiej kliknąć w prawym górnym rogu i wtedy okienko rozmowy wyskoczy. Oczywiście najpewniejszą odpowiedź dostaniesz za pomocą formularza w zakładce kontakt, może to potrwać nieco dłużej.

(When my status – sun is behind cloud – this means I am away from keyboard. Please wait and do not close this window or reload site, becouse it will be impossible to me to reply. You can always click in the upper right cornet to open external window with conversation.Of course you can contact me by e mail. To do that, you just fill form in contact page).

Trzecia informacja jest taka, że www.blog.pensfactory.pl zmienia profil. Będzie tutaj nie tylko o produktach i nowościach ale również newsy, wywiady, collaby, czyli to czym żyje pen spinningowy świat.

(Third information is that, Pens Factory blog is changing direction. Now there will be more about pen spinning world. Events, interviews, collabs, everything that is important)

Nowości na Listopad! / Newness for November!

Bardzo, bardzo długo oczekiwane, już są! Tak pożądane i ulubione przez pen spinnerów długopisy Pentel RSVP (Very, very expected, from a long time, beloved by pen spinners Pentel RSVP’s are on!)

Dostępne RSVP to 7 kolorów Fine, oraz 8 kolorów z serii Colors (Availavle RSVP’s: 7 colors from Fine series and 8 colors from Colors series).

Z modyfikacji doszedł Łaciaty Mod. Warto zwrócić uwagę na ręcznie kolorowany insert oraz to, że jest to modyfikacja pisząca (Newness: Łaciaty Mod with hand drawn insert!)

W związku z tym, że Mistrzostwa Polski  w pen spinningu cieszą się dużą popularnością zostanie rozegrana dodatkowa runda dla miejsc 5-8. Przypominam zatem nagrody na podium oraz prezentuję nagrodę za pozostałe miejsca:

1. Logitech HD Webcam C310
2. Mysz dla graczy Razer Abyssus
3. 170 zł na zakupy w sklepie www.gram.pl
(w dowolnej kolejności, wybranej przez finalistów)
4. 50% zniżki na zakupy w sklepie www.pensfactory.pl
5. 40% zniżki na zakupy w sklepie www.pensfactory.pl
6. 30% zniżki na zakupy w sklepie www.pensfactory.pl
7. 20% zniżki na zakupy w sklepie www.pensfactory.pl
8. 10% zniżki na zakupy w sklepie www.pensfactory.pl

Mistrzostwa Polski 2012 / Championship of Poland 2012

Tak jak rok temu Pens Factory będzie oficjalnym sponsorem Mistrzostw Polski w pen spinningu 2012, które niebawem się rozpoczną. Tym razem postanowiłem, że 3 pierwsze miejsca będą bardzo dobrze nagrodzone, a dla pozostałych przygotowałem upominki – niespodzianki. Wszystkie 3 nagrody kolejno za pierwsze, drugie i trzecie miejsce są podobnej wartości. Pierwszeństwo wyboru nagrody ma przyszły Mistrz Polski.

Logitech HD Webcam C310

http://www.logitech.com/pl-pl/webcam-communications/webcams/hd-webcam-c310

Mysz dla graczy Razer Abyssus

http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-abyssus/

170 zł na zakupy w sklepie www.gram.pl

Mam nadzieję, że te nagrody podgrzeją atomosferę mistrzostw i zmotywują wszystkich pen spinnerów 🙂

Zaszufladkowano do kategorii Inne

Mistrzostwa Polski w Pen Spinningu 2011 (PPP championship)

Tak jak rok temu, tak i teraz polski sklep z długopisami do pen spinningu – Pens Factory przygotował nagrody dla najlepszych i będzie głównym sponsorem Mistrzostw Polski w Pen spinningu 2011.

MP z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością więc zdecydowałem, że nagrody obejmą większą ilość osób.

Pierwsze 16 osób: zniżki procentowe w www.pensfactory.pl które można odstąpić innej osobie.
Pierwsze 8 osób: Zestawy długopisów, do wyboru, zaczynając od Mistrza Polski.
Pierwsze 3 osoby: Spersonalizowana nagroda główna.

Nagrody, zestawy długopisów zostaną ujawnione w następnych postach w trakcie trwania mistrzostw.

——–

Pens Factory is official sponsor of Polish Championship 2011 in Pen spinning. Contestants will gain prizes: discounts, pens, etc. Prize for first 3 pen spinners will be personalized.

Zaczynamy! / Let’s start!

Witaj na oficjalnym blogu penspinnerskiego sklepu internetowego www.pensfactory.pl

Blog został otwarty, abyście na bieżąco byli z wszystkimi nowościami, update’ami, pomysłami dotyczącymi sklepu. Pojawią się tutaj również informacje związane z produktami, z ich wykorzystaniem, poradniki, triki dotyczące modowania i tym podobne. Blog możecie odwiedzać poprzez zakładkę na głównej stronie sklepu, lub poprzez adresy: www.blog.pensfactory.pl oraz www.pensfactory.wordpress.com Zapraszam do subskrypcji. 🙂

+++ENG+++

Welcome to official blog of www.pensfactory.pl shop.

Blog has been opened for you to keep you up to date with all new stuff, restock, ideas connected with site. There will be also information about products, use of them, modding tutorials etc. You can visit this blog by clicking on link in Shop menu or by this adresses: www.blog.pensfactory.pl oraz www.pensfactory.wordpress.com I invite you to subscribe, feel welcomed. 🙂

Zaszufladkowano do kategorii Inne